SLOVAKÇA

SLOVAKÇA

Slovakça, Çekçe, Lehçe ve Sorb dili ile birlikte Slav Dilleri’nin batı kolunu oluşturan bir dildir. Çekçe’yle çok benzerdir ve târihî münâsebetleri sebebiyle iki dilden birini bilen insanlar kolaylıkla anlaşabilir.

Slovakça hızlı konuşulan bir dildir. Çoğu Slovakya’da yaşayan 6 milyon kişi tarafından konuşulur. Ayrıca yarım milyon Slovak göçmenin bulunduğu ABD ve Çekoslovakya zamânından Çek Cumhuriyeti tarafında kalan Slovaklar da buna dâhildir

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Slovakça profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Slovakça tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Slovakça olan veya Slovakça üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Slovakça yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Slovakça dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Slovakça” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Slovakça çevirmenlerimiz ve Slovakça editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.

Slovakça içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Slovakça tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Slovakça tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.