GALCE

Galce, Keltik dillerinin Britonik koluna ait bir dildir. Çoğunlukla Galler’de konuşulur, İngiltere’de de az bir konuşura sahiptir. Tarihsel bağlamda İngilizcede bu dil Kambrian, Kambrik gibi isimlerle bilinir.2011 Birleşik Krallık nüfus sayımlarına göre %27’si(837 bin ) Galler’in dışında ve %73’ü(2.2 Milyon) ise Galce bilmeyen 3.100.000 Galler vatandaşı bulunmaktadır. Üç yaş ve üstü Galler vatandaşlarının %19’unun(562.000) Galce konuşabildiği, %77’sinin ise Galce’yi hem konuşup, hem okuyup hem de yazabildiği aktarılmaktadır.Galce Galler Dil Komisyon’un girişimleriyle Galce dili Galler’de resmi dil olarak kabul edilmiştir

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Galce profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Galce tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Galce olan veya Galce üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Galce yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Galce dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Galce” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Galce çevirmenlerimiz ve Galce editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.  

Galce içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Galce tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Galce tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.