İSVEÇÇE

İSVEÇÇE

İsveççe İsveç ve Finlandiya’nın güney ve batı sahillerinde 9 milyonu aşkın kişi tarafından konuşulan, bir İskandinav dilidir.İsveççe Hint-Avrupa dil grubunun, Cermen dil ailesinin Kuzey Cermen koluna aittir. Diğer İskandinav dillerinden Norveççe ile en çok, Danca ile biraz daha az derecede karşılıklı anlaşılabilecek şekilde yakınlık teşkil eder. İzlandaca ile ise daha az benzerdir.

Modern İsveççe, 19. yüzyılda İskandinav dillerinden ayrılmış ve 20. yüzyılda ayrı bir dil olarak kabul edilecek duruma gelmiştir. Bugün, İsveççe bilenlerin %99’u aynı dili konuşur ve yazarlar. Yerel yönetimlerce desteklenmelerine rağmen, farklı şiveler gitgide yok olmaktadır.

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. İsveççe  profesyonel çözüm ortağınız Universal.

İsveççe  tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili İsveççe  olan veya İsveççe  üzerine üniversite eğitimini tamamlamış İsveççe  yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

İsveççe  dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “İsveççe ” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, İsveççe  çevirmenlerimiz ve İsveççe  editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.

İsveççe  içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

 

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın İsveççe  tercümelerine güveniniz tam olsun.

 

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. İsveççe  tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.