BOŞNAKÇA

BOŞNAKÇA

Boşnakça, çoğunluğu Bosna Hersek’te yaşayan Boşnakların konuştuğu dil.

Bosna-Hersek’in nüfusunun yarıdan fazlasını Boşnaklar oluşturur ve Boşnakça bu ülkenin resmî dillerinden biridir. Özellikle son yıllarda Hırvatça ve Sırpaça’dan hem biçim, hem sözcük dağarcığı bakımından iyice farklılaşmaya başlamıştır. Resmî olarak Hırvatça gibi Latin Alfabwsi ile yazılır. Fakat Kiril Alfabesi ile de yazılabilir.

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Boşnakça profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Boşnakça tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Boşnakça olan veya Boşnakça üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Boşnakça yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Boşnakça dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Boşnakça” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Boşnakça çevirmenlerimiz ve Boşnakça editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.  

Boşnakça içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Boşnakça tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Boşnakça tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.