UKRAYNACA

Ukraynaca (Ukraynaca: украї́нська мо́ва, ukrayinska mova), Doğu Slav dillerine ait bir dil. Ukrayna’nın resmî dilidir.

Ukraynaca Kiril alfabesi ile yazılır. Rusça, Lehçe, Slovakça gibi yakın akrabası olan Slav dilleriyle ortak kelime haznesi geniştir.Ukraynaca, Çarlık Rusyası ve SSCB dönemindeki konuşma yasaklarına rağmen hayatta kalmıştır. Bunu başarmasının sebebi geniş kullanıcı tabanı ve köklü halk edebiyatıdır

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Ukraynaca profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Ukraynaca tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Ukraynaca olan veya Ukraynaca üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Ukraynaca yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Ukraynaca dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Ukraynaca” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Ukraynaca çevirmenlerimiz ve Ukraynaca editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.

Ukraynaca içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Ukraynaca tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Ukraynaca tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.