Testimonials

PHILIP MORRIS

Chairman
PHILIP MORRIS

Universal Dil Hizmetleri, tarafımızdan verilen tercüme işlerini uyumlu bir diyalog içerisinde üstün kalitede ve zamanında hazırlayıp teslim ederek ilgili çalışmalarımızda bize önemli yardımda bulunmuştur. İstek üzerine hazırlanan bu Referans Mektubu vesilesiyle müşterek çalışmalarımızdaki bu olumlu işbirliğinden dolayı Universal Dil Hizmetleri mensuplarına teşekkür ederiz.

About Shape

PROFİLO HOLDİNG A.Ş.

PROFİLO HOLDİNG A.Ş.

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, firmamızın dil hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarına düzenli servisi, çalışma özeni ve başarılı tercüme çalışmaları ile tatmin edici hizmetler vermiştir.

About Shape

TERMO MEKANİK SAN. VE TİC. A.Ş.

TERMO MEKANİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, şirketimiz için yaptığı tercüme ve el kitapları basım işinde gerek zaman, gerekse kalite açısından istenileni yerine getirmiştir. İş bu mektup adı geçen şirketin isteği üzerine verilmiştir.

About Shape

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.

Universal Dil Hizmetleri, tarafımızdan verilen tercüme işlerini uyumlu bir diyalog içerisinde, üstün kalitede ve zamanında hazırlayıp teslim ederek, ilgili çalışmalarımızda bize önemli yardımda bulunmuştur. İstek üzerine hazırlanan bu Referans Mektubu vesilesiyle, müşterek çalışmalarımızdaki bu olumlu işbirliğinden dolayı Universal Dil Hizmetleri mensuplarına teşekkür ederiz.

About Shape

ANADOLU OTOMOTİV

ANADOLU OTOMOTİV

1984 yılından beri firmamız üretimi ve ithali olan Isuzu marka çeşitli tip araçların kullanma Bakım El kitaplarını; Servis ve Yedek Parça Kataloglarını; çeşitli teknik ve idari konularda mevcut orijinal İngilizce yazı ve kitaplarını üstün titizlik ve kalite anlaşışı ile tercüme yaptınız ve orijinal gibi hazırlanarak tarafımıza istenilen temrinlere göre teslim ettiniz. Firmamız, bugüne kadar yapılmış ve yapılmakta olan dikkatli ve titiz çalışmalarınıza teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

About Shape

BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.

BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, firmamızın dil hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarını düzenli servisi, çalışma özeni ve başarılı tercüme çalışmaları ile tatmin edici hizmetler vermişlerdir. Bu belge firmanın talebi üzerine düzenlenmiş olup; bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.

About Shape

BANKER TRUST COMPANY

BANKER TRUST COMPANY

TO WHOM IT MAY CONCERN This is to advise you that since two years we are very pleased to use the good services of for all our translation requirements. UNIVERSAL has an expert staff and consequently all translations are accurate with very fluent English. Moreover, translations are always delivered in promised time. We highly recommend their services to yourselves with no obligation whatsoever on our part.

About Shape

MERMERLER – Mazda Türkiye Distribütörü

Chief Financial Officer
MERMERLER – Mazda Türkiye Distribütörü

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, şimdiye kadar şirketimiz için yaptığı tercüme ve el kitapları basım işinde gerek zaman, gerekse kalite açısından istenileni yerine getirmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.

About Shape

ÇELİK MOTOR TİCARET A.Ş.

ÇELİK MOTOR TİCARET A.Ş.

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, şirketimiz için yapığı AUTOEXPORT’a ait Bakım El Kitabının tercüme ve baskı işlerinde UNİVERSAL DİL HİZMETLERİ bizlere önemli yardımda bulunmuştur. İstek üzerine hazırlanan bu referans mektubu vesilesiyle, müşterek çalışmalarımızdaki olumlu işbirliğinden dolayı Universal mensuplarına teşekkür ederiz.

About Shape

BİRLEŞİK OKSİJEN SAN. A.Ş.

BİRLEŞİK OKSİJEN SAN. A.Ş.

Universal Dil Hizmetleri, tarafımızdan verilen tercüme işlerini uyumlu bir diyalog içerisinde, üstün kalitede ve zamanında hazırlayıp teslim ederek ilgili çalışmalarımızda bize önemli yardımda bulunmuştur. İstek üzerine hazırlanan bu Referans mektubu vesilesiyle müşterek çalışmalarımızdaki bu olumlu işbirliğinden dolayı Universal Dil Hizmetleri mensuplarına teşekkür ederiz.

About Shape