MALTACA

Maltaca, Malta ve Avrupa Birliği’nin resmî dillerinden biri. Latin alfabesi kullanılarak yazılır. Arapça dilbilgisi üzerine bir takım Roman ve Anglo-Sakson oluşumların eklenmesi ile oluşturulmuş kurallardan oluşur. Günlük hayatta kullanılan sözcük ve yüklemler tamamen Maltaca ya da Arapça kökenli iken modern sözcüklerin büyük bir kısmı Avrupa dillerinden alınmıştır

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Maltaca profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Maltaca tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Maltaca olan veya Maltaca üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Maltaca yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Maltaca dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Maltaca” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Maltaca çevirmenlerimiz ve Maltaca editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.  

Maltaca içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Maltaca tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Maltaca tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.