LEHÇE

Lehçe (język polski), Polonyalıların konuştuğu dil. Polonya’nın resmi dilidir ve 38 milyonu Polonya’da olmak üzere dünyada toplam 50 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilir. Hint-Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dildir.

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Lehçe profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Lehçe tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Lehçe olan veya Lehçe üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Lehçe yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Lehçe dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Lehçe” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Lehçe çevirmenlerimiz ve Lehçe editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.  

Lehçe içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Lehçe tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Lehçe tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.