FİLİPİNCE

FİLİPİNCE

Filipince (Filipince: Filipino), İngilizce ile birlikte 1987 Filipinler Anayasasına göre Filipinler’de kullanılan ulusal ve İngilizce’nin yanı sıra resmî dillerden biridir.13 Kasım 1937 tarihinde toplanan Birinci Filipinler Meclisi, Ulusal Dil Enstitüsü’nün kuruluşuna karar verdi. Bu enstitüsü Avustralya dillerin kollarından Tagalogca’yı temelini alan yeni ulusal dili seçmişti.1961’de bu yeni dile “Pilipino” olarak adlandırıldıktan sonra 1972 Anayasasıyla “Filipino”‘ya değiştirildi.Günümüzde Filipince Filipinler’in ulusal ve eğitim dili olup medyada da kullanılmaktadır.

Universal Dil Hizmetleri 42 yıldır “122 dilde” çeviri hizmeti veriyor. Filipince profesyonel çözüm ortağınız Universal.

Filipince tercümeleriniz, kendi alanında uzman, mütercim tercümanlık mezunu anadili Filipince olan veya Filipince üzerine üniversite eğitimini tamamlamış Filipince yeminli tercümanlar tarafından yapılıyor.

Filipince dilindeki tercümeleriniz konusuna göre sınıflandırılarak proje ekibimize yönlendiriliyor.

Müşterilerimizden gelen “Filipince” içerikler, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü ile harmanlanarak arşivleniyor, güncelleniyor ve bir sonraki içeriğin oluşumunda, “Kurumsal Hafıza” için alt yapı sağlıyor.

Böylece, Filipince çevirmenlerimiz ve Filipince editörlerimiz müşterilerimiz gibi düşünmeye ve yaratmaya başlıyor.  

Filipince içerikleri kusursuz yönetilen müşterilerimiz bu sayede hedefledikleri müşterilerine en etkili şekilde ulaşıp, pazar paylarını arttırıyor.

Sektörün birçok ilkine imza atan ve sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahip olan Universal’ın Filipince tercümelerine güveniniz tam olsun.

Entegre yönetim sistemi Transerv, bir yıl süren yoğun çalışmalar sonucunda tüm çeviri hizmet üretimi süreçlerinin tam otomasyon sistemi ile yönetilmesi amacı ve hedeflenen kalite güvence sistemi temeliyle tasarlandı. Filipince tercümelerinizde Universal teknolojisi ile proje kalitenizi müşterilerinize yansıtın.