Yazılım / Arayüz Lokalizasyonu

Yazılım lokalizasyonu, Universal Dil kalitesi ve profesyonel ekip hizmeti ile sizlerle! Arayüz çevirisi ya da yazılım çevirisi ihtiyaçlarınız için anahtar teslim çözümler Universal’da.

Bir yazılımın başarısı ara yüzlerinin verimli alt yapısı ile değerlendirilmektedir. Sahip olduğunuz yazılımın uluslararası pazarda göstereceği başarı, kullanıcılarının onu sahiplenmesi ile doğrudan ilişkilidir. Universal, bu sahiplenmenin ancak ara yüzün diğer bir kültüre ve dile başarılı bir şekilde dönüşümü ile mümkün olacağını kabul etmektedir.

Diğer bir kültürde yazılan bir ara yüzün aynı formatta başka bir dilde kaynak dildeki kadar verimli kullanılamadığını gözlemliyoruz. İşte bu değişkeni belirleyen faktör, bu dönüşümü yapanların sahip olduğu lokal bilgisidir. Bu işlemi ise bu sebeple “çevirmek” değil “lokalize etmek” olarak adlandırıyoruz.

Universal sahip olduğu IT-yazılım test kadroları ve dünya çapında iş birliği yaptığı birçok teknoloji partneri sayesinde bu alanda birçok markaya anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Ara yüz lokalizasyonu ve yazılım çevirisi alanında birçok büyük firmanın çözüm ortaklığı görevini üstlenmektedir. Yazılım aşamasında bulunan program kodları,  Universal’ın profesyonel ekibi ile en sağlıklı şekilde düzenlenmektedir.

İçerik analizinden test aşamalarına kadar size özel çözümler geliştiren Universal, tüm güncellemelerde işlemesi kolay formatlar ile müşterisinin hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır.

 

Hızlı ve Kaliteli Destek

Talebinizi anlatın, tüm yazılımı ya da sadece arayüzleri (API) bize teslim edin, bırakın gerisini Universal sizin için tamamlasın. Yazılım çevirisi ve arayüz çevirisi adına kullanıcıların geri bildirimlerini aldıkça sonucun tam söz verdiğimiz gibi olduğunu göreceksiniz. Tıpkı o ülkede yazılmış gibi.

Universal Dil Hizmetleri tüm çeviri hizmetlerinde olduğu gibi yazılım – arayüz lokalizasyonu adına talep ettiğiniz çeviri hizmetlerinde de sektörünün en tecrübeli kadrosu ile görev almaktadır. Çalışmalar profesyonel şekilde yürütülür ve sizlere talep ettiğiniz süre içerisinde teslim sağlanır.

Bu alanda sağladığımız diğer hizmetler için yazılı çeviri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yazılım Arayüz Lokalizasyonu