Kadıköy Tercüme Bürosu

Kadıköy tercüme bürosu hizmeti için gerek evraklarınız gerekse diğer tüm kurumsal çeviri ihtiyaçlarınız adına Universal Dil Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Çeviri şirketi tercihi yaparken farklı sektörlerde ve farklı alanlarda proje yönetebilme ve zamanında teslim yapabilme gibi unsurlara önem veren şirketleri araştırmalı ve bu şirketlerle çalışmalısınız. Böylece hukuki evraklarınız ya da kullanıcı deneyimi açısından büyük önem taşıyan kılavuzlarınız her dilde aynı mesajı iletir.

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, yazılı ve sözlü çevirmenlik hizmetlerinde 46 yıllık deneyimi, uzmanlığı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve bölgesinde lider bir kuruluştur. Kadıköy yeminli tercüme bürosu, Merkez Ofis olarak hizmet sunar. Aynı zamanda İzmir ofisinde de çeviri desteği verilmektedir.

Bir içeriği mevcut dilden başka bir dile çevirmek için yalnızca o dili biliyor olmak yeterli değildir. Örneğin endüstri, hukuk ya da otomotiv çeviri süreçlerinde sektörlere ait özel terimler bulunur. Bu nedenle tercüme işlemlerinin profesyonel olarak yapılması gerekir. Çeviri sonrasında mutlaka son okuma yapılmalıdır. Hata payını minimum seviyeye indirmek için de projelerinizi uzman kişiler ile yürütmeniz gerekir. Universal Kadıköy tercüme bürosu, tüm yazılı ve sözlü çeviri işlemleri için çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

Kadıköy Noter Onaylı Tercüme Bürosu ve Çeviri Hizmetleri

Kadıköy çeviri şirketi Universal Dil Hizmetleri; Web site çevirisi, yazılı çeviri, içerik yazarlığı, lokalizasyon, sözlü çeviri, multimedya çevirisi, kalite kontrol hizmetleri ve yayıncılık gibi çok çeşitli alanlarda sizlere hizmet sunar. Sektörün birçok ilkine imza atan Universal, sektöründe ISO 9001:2008 ve EN 15038 Avrupa Çeviri İşletme Standardı Çeviri Kalite belgelerini 2008 ve 2009 yıllarında alarak bu alanda ilk olma özelliğine sahiptir. Universal, uzun yıllardır var olduğu ve emek verdiği yayıncılık sektöründe basım dahil tüm süreçlerini kurum içi olarak yürütmektedir. Bu konuda gerek yetişmiş insan kaynağı, gerek tecrübesi ile müşterilerine entegre bir hizmet paketi sunmayı amaçlamaktadır.

Kadıköy Çeviri Şirketi Sektörel Çeviri Türleri Nelerdir?

Sektörel çeviriler, hata kabul etmeyen çeviri türleridir. Tıbbi çeviri, makine çevirisi, endüstri ya da hukuk çevirisi söz konusu uzmanlık alanına hakim tercümanlar tarafından işleme alınmaktadır. Taleplerinize yönelik olarak en uygun maliyet ve süre detayları tarafınıza aktarılır ve dosyalarınız sizlere eksiksiz teslim edilir. Universal daima müşteri tatmininin ancak kaliteli hizmetin zamanında ve makul bir bedelle sunulması durumunda geleceğine inanır ve bundan asla taviz vermez. Sektörün en iyilerini bir araya getirerek, kurum birikimini, kültür ve tecrübe ile harmanlar. Kadıköy çeviri şirketi, 1976 yılından bugüne sektörde önemli bir yere sahiptir.

Teklif al butonuna tıklayarak ihtiyaç duyduğunuz çeviri hizmeti hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan telefon numaraları üzerinden Universal Dil Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Kadıköy çeviri bürosu ile zamanında ve kaliteli hizmet almanın memnuniyetini yaşayın!