Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli tercüme bürosu ile çalışmanız, evraklarınızın resmi belge niteliğine sahip olmasını sağlar. Tüm çeviri işlemlerinizde belgelerinizin resmiyet barındırması için ayrı bir işlem uygulamamak adına yeminli tercüme gerçekleştirmeniz en doğru seçim olacaktır. Yeminli mütercim altyapısına sahip bir tercüme bürosu ile çalışarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Universal 46 yıldır sizlere tercüme noktasında yol gösterici olarak görev almaktadır. Profesyonel ekibimiz ile tüm metin ve belgelerinizi hatasız şekilde teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, yeminli tercüme ve diğer tüm hizmetlerimizde bizleri sektör lideri konumuna getirmiştir.

Noter yeminli tercüme şirketi

Bu çeviri türü yeminli tercüman tarafından mühürlenip imzalanan belgeleri ifade eder. Yeminli tercüman ise noter tarafından belirlenmektedir. Diploması olan kişilere ettirilen yemin ile birlikte yeminli tercümanlar, tercüme bürolarında çalışma sağlarlar. Bu konuda çeviri şirketi desteği ile hareket ettiğinizde hem çeviri hem de noter onayı için ayrı ayrı zaman harcamak yerini işlerinizi tek bir noktada halledebilirsiniz.

Yeminli tercüme yalnızca dil yeterliliği ile yapılabilen bir işlem değildir. Bilindiği üzere her dilin kendi içerisinde farklı anlamlar barındıran kelime öbekleri ve anlam farklılıkları bulunur. Bu nedenle yeminli tercüme işlemi yapılacak metnin konusu ve sektöre yönelik çevirisi profesyonel şekilde işlenmelidir. Universal olarak yeminli tercüme bürosu ihtiyaçlarınızda metinlerinizi inceliyor ve metnin alanında en tecrübeli tercümanımıza yönlendirme sağlıyoruz.

İstanbul yeminli tercüme bürosu

İstanbul yeminli tercüme bürosu ihtiyaçları adına yoğun talep bulunan bir şehir . Bu konuda 1976 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Taleplerinizi ofisimize gelmeden bizlere e-posta ile ulaşarak da çok hızlı bir şekilde tamamlatabilirsiniz. Dokümanlarınızın tercüme işlemi sonrası yeminli çevirmen tasdik aşaması tarafımızdan yürütülebilmekte olup siz hazırlanmış evrakları ofisimizden alabilir ya da ertesi gün ulaşmak üzere kargo talep edebilirsiniz. Profesyonel destek sağlamak adına her zaman sizlerleyiz!

Dilerseniz sağ üst köşede bulunan telefon numaraları üzerinden ya da Teklif Al butonuna tıklayarak Universal Dil Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.