Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı tercüme nedir?

Noter onaylı tercüme; resmi evrak olarak teslim etmeniz gereken belgelerinizin yeminli tercümanlar tarafından çevrilip, ilgili noter tarafından onaylatılması işlemlerini ifade etmektedir. Günümüzde farklı alanlarda kullanılacak tercüme gerektiren belgelerin birçoğu resmi olmak durumdadır. Bu nedenle belgelerin noter tarafından onaylı olması büyük bir önem taşımaktadır.

Noter Onayı Gerektiren Belgeler

Kurumlara ileteceğiniz nüfus cüzdanı, boşanma belgeleri, pasaport, aile cüzdanı, uyruk değişimi ve pasaport işlemleri için noter onayı gerekmektedir.

Universal Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri

Belgenizi noter onaylı hale getirmek için yeminli tercüme büromuza başvurabilirsiniz. Alanında uzman tercümanlarımız, yemin zaptı imzalayarak noter onaylı belgelere sahip olmanıza yardımcı olurlar. Universal olarak 43 yıldır sizlere noter tasdikli tercüme adına destek olmaktayız. Yeminli tercümanlarımız çevirilerinizi itina ile gerçekleştirir. Bizlere ilettiğiniz belgeleriniz alanında uzman noter onaylı tercüme gerçekleştiren tercümanlarımıza iletilir. Sunmuş olduğunuz metinlere göre tercüme işlemleriniz kusursuz gerçekleştirilir.
Süreç yönetimimiz en iyi şekilde yönetilir ve çevirileriniz sizlere belirttiğiniz süre zarfında teslim edilir. Universal sizlere kaliteli işleri zamanında teslim alma ayrıcalığı sunar. Sıfır hatalı çalışma prensipleri ile ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçilir. Noter onaylı işlemler ile de iş süreciniz en kısa sürede ve sağlıklı olarak ilerler.

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Diller arası iletişim ihtiyacının getirmiş olduğu gereklilikleri en profesyonel şekilde hallediyoruz. Universal kalitesi ile noter onaylı tercüme yaptırmak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Uzman ekibimiz her zaman müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eder. Bu da Universal için mutlu müşteriler ve başarılı çalışmalar anlamına gelir. İşimize olan saygımız gereği hata kabul etmiyoruz. Bizlere iletmiş olduğunuz çeviri metinleri birçok tercüman tarafından kontrol edilerek sizlere teslim ediliyor. 43 yıllık sektör geçmişimize, tecrübelerimize ve profesyonel tercümanlarımıza güveniniz tam olsun!

Evrak Teslimatı Tam İstediğiniz Gibi

Noter onaylı tercümenizi işletmemize gelmeden bizlere ulaşarak tamamlatabilirsiniz. Dokümanlarınızın tercüme işlemi sonrası noter tasdik işlemleri aynı gün içinde tarafımızdan yürütülebilmekte olup siz noter onayı tamamlanmış evrakları ofisimizden alabilir ya da ertesi gün ulaşmak üzere kargo talep edebilirsiniz. Evrağınız çok acil ise İstanbul içinde aynı gün adresinize kurye ile teslimat sağlayabiliriz. Teklif aşamasında bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.