Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme Nedir?

 

Yeminli tercüme, resmi belge ihtiyaçlarınızda büyük bir kolaylık elde etmenizi sağlayan tercüme modelidir. Tercüme işlemlerinde bu tip bir tercümeyi gerçekleştiren bir büro ile çalışmanız; evraklarınızın resmi belge niteliğine sahip olmasını sağlar.

Yeminli tercüman tarafından mühürlenip imzalanan belgeleri ifade eder. Yeminli tercüman ise noter tarafından belirlenmektedir. Diploması olan kişilere ettirilen yemin ile birlikte yeminli tercümanlar serbest şekilde ya da tercüme bürolarında çalışma sağlarlar.

Tüm çeviri işlemlerinizde belgelerinizin resmiyet barındırması için ayrı bir işlem uygulamamak adına yeminli tercüme gerçekleştirmeniz en doğru seçim olacaktır. Yeminli mütercim altyapısına sahip bir tercüme bürosu ile çalışarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Universal 43 yıldır sizlere tercüme noktasında yol gösterici olarak görev almaktadır. Profesyonel ekibimiz ile en zorlu süreçlerde bile sizlere metinleri hatasız bir şekilde iletiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, yeminli tercüme ve diğer tüm hizmetlerimizde bizleri sektör lideri konumuna getirmiştir.

Yeminli Tercüme Sorumluluk ve Taahhüt Gerektirir

Yeminli tercüme yalnızca dil yeterliliği ile yapılabilen bir işlem değildir. Bilindiği üzere her dilin kendi içerisinde farklı anlamlar barındıran kelime öbekleri ve anlam farklılıkları bulunur. Bu nedenle yemin tercüme işlemi yapılacak metnin konusu ve sektöre yönelik çevirisi profesyonel şekilde işlenmelidir. Universal olarak yeminli tercüme ihtiyaçlarınızda metinlerinizi inceliyor ve metnin alanında en tecrübeli tercümanımıza yönlendirme sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz en zorlu süreçlerinizde bile en yüksek performansı en kısa zamanda gösteriyor. Üstelik hatasız teslimat sağlayarak sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmıyoruz. 1976 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tercüme noktasında yardıma ihtiyacınız var ise Universal ekibi olarak sizlere destek olmaya daima hazırız. Güvenle ve Gizlilik ile.

Evrak Teslimatı Tam İstediğiniz Gibi

Üstelik taleplerinizi ofisimize gelmeden bizlere e-posta ile ulaşarak da çok hızlı bir şekilde tamamlatabilirsiniz. Dokümanlarınızın tercüme işlemi sonrası yeminli çevirmen tasdik aşaması aynı gün içinde tarafımızdan yürütülebilmekte olup siz hazırlanmış evrakları ofisimizden alabilir ya da ertesi gün ulaşmak üzere kargo talep edebilirsiniz. Evrağınız çok acil ise İstanbul içinde aynı gün adresinize kurye ile teslimat sağlayabiliriz. Teklif aşamasında bunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Hemen teklif alın!