Çeviri Bürosu

Çeviri bürosu, çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan çalışma merkezidir. İlerleyen süreç ile birlikte önem kazanmaya başlayan çeviri işlemleri, kısa sürede çeviri bürolarının ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır. Ticari, hukuki veya farklı sektörlerdeki tüm ilişkiler diller arası iletişimi zorunlu hale getirmiştir.

İletilecek metinlerin resmi evrak niteliği taşıması için yeminli çeviri bürosu ile çalışabilirsiniz. Bunun dışında yalnızca çeviri talebiniz bulunuyor ise alanında uzman bir çeviri bürosu seçebilir ve hatasız çeviriler elde edebilirsiniz.

Universal Dil Hizmetleri olarak talep edilen ve önemini her geçen gün arttıran çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hizmet sunmaktayız. Yazılı ve sözlü çevirmenlik hizmeti sağlayan firmamız 41 yıldır müşteri odaklı çalışma prensibi ile görev yapmaktadır.

Günümüz çeviri bürosu hizmetlerinde zamanında teslim ve kaliteli çeviri hizmeti ne yazık ki her işletme için önem teşkil etmemektedir. Universal olarak sizlere hatasız metinleri zamanında iletebilmek adına profesyonel tercümanlar ile çalışıyoruz. Profesyonel hizmet politikamız firmamızı yurt içinde ve bölgesinde lider konuma taşımıştır.

1976’da kurulan Universal Çeviri Şirketi çevirmen olan 3 kurucu ortağı ile sektörde bilimsel olarak çeviri süreci yaratan öncü kuruluşlardandır.

Çevirinin her parçası kaynak metin kadar iyi olmalı. Bir çeviri hem doğru hem de çekici olmalıdır. Universal Dil uzman tercümanlar ile doğru çözümler sunar. Verilen taahhütleri son derece rekabetçi fiyatlarla yerine getirmekteyiz. Akıllı uygulamaları kullanmamız sayesinde, Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan çeviri bürosu olarak öne çıkan şirketler arasındayız.

Çeviri Şirketi

Çeviri Bürosu Hizmetleri

Universal çeviri şirketi olarak sunduğumuz hizmette rekabeti yine kendimiz ile sürdürüyoruz. Sizlere daha iyisini sunabilmek adına çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. Tercümanlarımız çeviri sektör taleplerine göre uzmanlıklara sahiptir. Bizlere ilettiğiniz tüm metinler okunup değerlendirilir ve alanında tecrübe sahibi tercümanımıza iletilir. Metinlerin çeviri işlemleri yapıldıktan sonra ortaya çıkan son hal, başka bir tercüman tarafından da incelenmektedir. Böylece sizlere kaliteli ve hatasız çeviriler sunmaktayız.

Deneyimli Çeviri Süreçleri

Universal Dil’e iletmiş olduğunuz tüm metinler gizlilik politikası içindedir. Aynı zamanda metinlerinizde çeviri aşamasında hiçbir değişiklik yapılmaz. Göndermiş olduğunuz metinler aynı ifadeler ile çevrildikten sonra sizlere zamanında teslim edilir.

Eğer sizlerde ticari, hukuki, finansal, medikal, otomotiv, teknik başta olmak üzere birçok alanda metinlerinizi sağlıklı şekilde çevirecek bir çeviri bürosu arayışı içinde iseniz; sizlere de yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. En iyileri bir araya getiren firmamız teslim süresine kadar tüm içeriklerinizi denetler ve tam istediğiniz gibi işler ve size geri sunar.

Hızlı ve verimli bir hizmet

Çevirmenlerimiz için kalite her şeydir. Mümkün olan en yüksek düzeyde doğruluğu sağlamaya çalışıyoruz. Bu becerilerimizle geliştirdiğimiz hızlı teknolojik platformları birleştirmek, en yüksek kalitede çevirileri rekor hızda çeviren bir hizmet sunmamıza fayda sağlıyor.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, profesyonel çevirmen ağımıza güvenebilirsiniz. Ekibimiz, yüksek kaliteli çeviri hizmetleri sunmak için her zaman hazırdır.