Kalite ve Teknoloji

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz alakalı daha detaylı bilgi için;

Müşteri Görüşleri

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık, firmamızın dil hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarını düzenli servisi, çalışma özeni ve başarılı tercüme çalışmaları ile tatmin…Tamamı için

BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.
, BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.
BİZDEN HABERLER

Tecrübenin Üstün Çeviri Kalitesine Teknolojik Dokunuşu: TRANSERV

TRANSERV® Nedir?

Otomasyon Sistemi, çeviri ve masaüstü yayıncılık hizmet üretim proseslerinin, Universal’in Kurumsal Bilgi Yönetimi disiplini içinde, çalışanları, çevirmenleri ve müşterileri ile kurumun tüm birimleri tarafından üretim operasyonunun tüm işlemleri sırasında kullanılabilir olması esasına dayanır. İntranet, İnternet ve Extranet üzerinde çalışan TRANSERV®, birimler arasında bilginin yetki dahilinde paylaşılmasını, kullanılabilmesini, korunmasını ve web sitesinde yayınlanmasını sağlayan bir yönetim sistemidir. TRANSERV® ne işe yarar?

TRANSERV®, Universal’de üretilen bilginin ve yönetilen iş süreçlerinin;

  • Güvenli bir ortamda saklanmasını, kurumsal hafıza oluşumunu
  • Çalışanların ve kurum içi iş ortaklarının (çevirmenlerin) yetkilerinin kontrol edilebilirliğini, izlenebilirliğini
  • İş yönetim süreçlerinin tüm çalışanlar ve kanallar tarafından doğru ve standart olmasını
  • Raporlama ve analiz yapılabilmesini
  • Kurum dışı iş ortakları (müşteriler) ile süreç ve iş paylaşımını
  • Müşteri’den gelen, müşteriye gönderilen, çevirmene gönderilen ve çevirmenden gelen işlerin iş talebi bazında arşivlenmesini, istendiğinde arşive yetki dahilinde ulaşılmasını sağlayan bir sistemdir.

İnternet tabanlı mimarisi ve farklı sistemlerle (LOGO programı) entegre olabilen yapısı ile TRANSERV®, Universal için sadece proseslere dayalı otomasyon çözümü değil,pazarlama, müşteri ilişkileri, çevirmen ilişkileri, satış ve müşteri hizmetleri, nakit akışı ile ilgili tüm iş süreçleri yönetiminde stratejik rekabet avantajı sunabilecek şekilde yapılandırılmıştır. TRANSERV® Otomasyon Sistemi, Universal’in 1976’dan bu yana çeviri, masaüstü yayın/baskı ve yayıncılık sektöründe geliştirmiş olduğu entegre hizmet paketinin know-how’una dayalı olarak çeviri sektöründe iş süreçleri yönetimi, çevirmen yönetimi ve müşteri yönetiminin farklılaşmasını sağlamak üzere hazırlanmıştır.

Farklı dillerde çalışabilen ve Universal’in zaman içinde değişebilecek ihtiyaçlarına yönelik yazılım değişikliği gerektirmeden uygulanabilecek, geliştirilebilecek bir sistemdir.

Hızlı çözümler için hemen teklif formunu doldurabilirsiniz.