Universal Dil Hizmetleri İzmir Ofisini Açtı

Yazılı ve sözlü çevirmenlik hizmetlerinde 41 yıllık deneyimi, uzmanlığı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve bölgesinde lider bir kuruluş olan Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık (Universal), geçtiğimiz ay ülke genelinde küresel ticaretin iletişim ile ilgili tüm beklentisini karşılamak ve yerel bazda hedeflerini daha da ileriye taşımak amacıyla, Wordwide Dil Hizmetleri ile bir ortaklık protokülü imzaladı ve Alsancak bölgesinde yeni franchise’ını (şehir ofisini) kurdu.

 

Planlama, deneyim paylaşımı, süreç tecrübesi ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile “Proje Yönetimi” lideri Universal, Wordwide İzmir Ofisi ile uluslararası firmaların çeviri ihtiyacını karşılamanın çok ötesinde, Türkiye’de İçerik Yönetim ve Teknoloji hizmeti sunan ilk te tek kuruluş olarak, Türkiye pazarına girmek isteyen firmaların “çözüm ortağı” olarak gücüne güç katacak. İzmir bölgesinde yer alan ve ihracatını arttırmak isteyen firmaların çeviri talepleri; en kaliteli, zamanında ve güvenilir hizmet anlayışı ile Wordwide İzmir Ofisi tarafından karşılanacak ve Universal’ın İzmir’deki pazar payı büyüyecek.

 

Ekonomik büyüklüğü ile Türkiye ekonomisine en fazla katkı sağlayan şehirlerin başında gelen İzmir ekonomisinde;tarım, hayvancılık, balıkçılık, denizcilik, toptan perakende ve ticaret, turizm, lojistik ve enerji sektörleri yatırım açısından öne çıkan sektörler arasında yer almaktadır. ABD menşeli Conway Inc.’in Dünyanın En Rekabetçi Şehirleri Raporu’na göre, İzmir’in; gelecek 5 yılda çok hızlı bir büyüme sergileyeceği, Türkiye’nin ikinci en büyük ticaret merkezi olması, bölgedeki genç ve dinamik nufüsunun çok artması ve büyük ölçekli yabancı firmaların yatırımlarına ev sahipliği yapmasının öne çıktığı ifade edilmektedir. (2015).

 

Firmamız hakkında detaylı bilgilere www.universaldil.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

UNIVERSAL DİL HİZMETLERİ VE YAYINCILIK Hakkında

Universal Dil Hizmetleri ve Yayıncılık (Universal), yazılı ve sözlü çevirmenlik hizmetlerinde 41 yıllık deneyimi, uzmanlığı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve bölgesinde lider bir kuruluştur. 1976 yılından bu yana, 4.000’denfazla müşteri, dünya çapında 48 iş ortağı ve 1.900’ dan fazla çevirmenle iş birliği yapmış; milyonlarca sayfa, binlerce kitap ve katalog çevirmiş, yerelleştirmiş ve yayınlanmıştır. Universal olarak, genel çeviriler haricinde, Endüstri, Hukuk, Pazarlama ve E-Ticaret, Medikal, Otomotiv, Finans gibi profesyonellik gerektiren Sektörlerde, bütün dünya dillerindeYazılı Çeviri (Yeminli Noter Hizmetleri ile), Sözlü Çeviri, Global Pazarlama, IT Lokalizasyonu, ve Yayıncılık Hizmetleri verip, Türkiye’de İçerik Yönetim ve Teknoloji hizmeti sunan ilk ve tek kuruluştur.Bir cevap yazın