Web Site Çevirisi

Gelişen dünya standartları ile birlikte kitlelere firmanızı tanıtmanın ve kurumsal bir dijital kimlik sunmanın en önemli yolu web sitenizdir. Kendi dilinizde sunum sağladığınız web sitenizin hedeflediğiniz tüm dillerde de aynı mesajı iletmesi büyük bir önem barındırır. Kendi diliniz dışında sizi ziyaret eden kullanıcıların iletmek istediklerinizi aynı şekilde alması gerekir. Tüm dillerde aynı etkiyi oluşturmak kurumsal prestij adına da önem teşkil eder.

Web site çevirisi genelde müşteriler tarafından içerikler, IT değişkenleri ve metinler dolayısı ile en zor proses edilen çeviri projesi olarak görülmektedir. Ancak web sitenizin şık tasarımı ve kurumsal görüntüsü ile birlikte farklı ülkelere hitap etmesinin önemi de gözden kaçırılmamalıdır. Bunun için ise kaliteli bir web site çeviri işlemi gerçekleştirilmesi gereklidir.

'Tercih Edilen' Hizmet Noktası

Web site çeviri hizmeti bazında Universal Dil olarak 41 yıldır profesyonel hizmet sunmaktayız. Firmamız web site çevirisi alanında birçok farklı alanda faaliyet gösteren markanın web site çeviri işlemlerini başarı ile tamamlamıştır. Çalışmaların başarısı her güncelleme de müşterilerin tekrar tekrar Universal’a başvurması ile tescillenmiştir. Aynı şekilde Türkiye’ye açılmak isteyen tüm markaların önemli bir durağı haline gelen Universal, sadece bu konuda 25 yılın üzerinde bir süredir hizmet vermektedir.

Çok Dilli Pazarlama ve Tecrübe

Universal Dil’i web site çevirisi alanda farklı kılan faktörler bulunur. Bu faktörlerden ilki teknoloji ve çok dilli pazarlama konusundaki 41 yıllık tecrübe birikimidir. Bunun dışında müşterilerimizin bizimle ayrıca metin, resim, grafik vs. paylaşabilmelerinin yanı sıra sadece sitelerinin url’sini paylaşarak anahtar teslim bir proje almak üzere sürecin geri kalanını teknolojimize ve tecrübemize bırakması da firmamızı kendi alanında farklı kılmaktadır.

Web site çeviri alanındaki tüm işlemleriniz uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu alanda uyguladığımız çalışma prensiplerimizi öğrenmek için çok dilli pazarlama servisimizi inceleyebilirsiniz.