İçerik Yazarlığı ve Yönetim Sistemleri (XML Authoring)

Zorlu süreler, yüksek hacimler ve olabilecek en karışık formatlarda Universal’in tecrübesine güveniniz tam olsun.

Dinamik bir güncelleme döngüsünde olan bir E-Ticaret/Blog sitenizi farklı bir dile taşımak istemeniz durumunda Universal, tüm birikimi ile yanınızda olacaktır. Manuel güncelleme altyapısında webmaster’ınız ile ahenkli yürütülen çalışmalar sayesinde hedef dilde istenen başarıya daha düşük maliyetler ile ulaşacaksınız.

Çevirilerde SEO Uyumluluğu

Artık tüm web sitesi yapımlarında gözetilen SEO uyumluluğu, özellikle başka dilde yayınlanacak sitelerde gözetilmesi gereken en önemli olgulardan biridir. Anahtar kelime sayısı, anahtar kelimelerin metne dağılımı, doğru anahtar kelime seçimi gibi birçok değişkenin hakim olduğu SEO uyumluluğu konusu, Universal tarafından çeviri sürecinde gözetildiği gibi aynı zamanda UNIWEB çatısı altında faaliyet gösteren iş ortaklarımızın Review desteği ile teslim öncesi denetlenen bir faktördür.

XML Authoring ve İçerik Yönetimi Sistemleri

Universal, ayrıca CMS’ler (içerik yönetim sistemleri) ile otomatik güncellenen sitelerinizde ya da yazılımlarınızda içerik yönetimi servisleri ile (XML Content Authoring) yanınızda olacaktır. İçerikleriniz ile ilgili veri analizleri, DTD dönüştürme ve test çalışmaları ile yanınızda olan Universal, yüksek hacimli projelerinizde optimal fiyatlama ve hızlandırılmış çeviri-dönüştürme süreçleri ile proje sürelerinizi ve maliyetlerinizi şaşırtıcı derecede azaltacaktır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen proje koordinatörünüzden teklif çalışması veya bilgi talep edin.